הסיפור שלנו

טל רון, דריהם ושות'

ישנם עורכי דין רבים המתמחים בשוק ההייטק, אבל אנחנו בטל רון, דריהם ושות' רואים ועושים את הדברים קצת אחרת. לאחר 20 שנות ניסיון משפטי בתחומי הגיימינג, הסייבר, הפינטק, האפיליאציה, האד טק, הדייטינג ושאר תחומי האונליין, אנחנו מכירים את הזירה לפני ולפנים, ויודעים לא רק מהם הצרכים המשפטיים של הלקוחות, אלא גם מהם הצרכים העסקיים שלהם.

אנו מייעצים לעסקים חדשים וותיקים כאחד, ומלווים אותם יד ביד לא רק ברמת המקרו, אלא גם ברמת המיקרו, אגב מענה על מגוון שאלות הכרחיות: באיזה סוג עסק בדיוק אנו עוסקים? אילו שווקים כדאי לטרגט ובאיזה סדר? מהם הסיכונים הרגולטוריים? מהן ההזדמנויות ומהם המוקשים? היכן וכיצד לרשום את העסק, ותחת איזו רגולציה? מיהם הספקים הרלוונטיים והמומלצים? מיהם העובדים הרלוונטיים? מיהם הלקוחות? כיצד לבנות בתבונה את התשתית הבנקאית ואת מערך התשלומים? ברגע שהעסק כבר עובד – איך ניתן לבצע אופטימיזציה שלו בהיבטי התפעול, ההכנסות, הליגל והטכנולוגיה באופן עקבי? מהן האפשרויות לעשות סקיילינג ובאיזה מחיר? איך לאתר את הטראפיק הטוב ביותר? מהם כאבי הגדילה, האתגרים והפתרונות הנלווים לעסק דומה באותו סקטור? האם כדאי לשמר את העסק כמדפסת כסף (Cash Cow, מאחר שמרבית לקוחותינו מגיעים לכך תוך זמן קצר בסיוענו), או לחתוך בהדרגה או במהירות לכיוון של אקזיט או הנפקה? כל אלו הם נושאים שאוצרים עולם ומלואו, ומשרדנו טיפל בנושאים אלה מאות פעמים לאורך 20 שנות פעילות.

צוות המשרד שלנו חי ונושם את תחומי ההייטק, בדגש על גיימינג, פיננסים ואונליין, ואנשינו משתתפים בכנסים כדוברים ראשיים וכמנחי פאנלים ומוזמנים להרצות באירועים הנחשקים ביותר בעולם. כל זאת כדי לספק ללקוחותינו את המעטפת המקצועית ביותר. אנו מצטיינים במה שאנחנו עושים, כי אנחנו אוהבים מאוד את מה שאנחנו עושים.

מאחר שתחומי עיסוקנו דורשים טיפול דחוף ומיידי, אנחנו מתחייבים לזמינות מלאה. הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה 24 שעות ביממה, שישה ימים בשבוע. נסו אותנו! אנו כאן בשביל לעזור.

דילוג לתוכן