רישיון ההימורים החדש בקורסאו מציע הזדמנויות ופתרונות לחברות גיימינג

כצפוי, אם כי מעולם לא ניתן ציר זמן מוגדר, ה-Landsverordening op de Kansspelen ("התקנה הלאומית למשחקי מזל" – בהולנדית) מגיעה לשלב האחרון שלו בתהליך הפרלמנטרי באי הקריבי קורסאו. החוק המוצע נועד לבסס את רשות המשחקים של קורסאו (Curacao Gaming Association – CGA) כרגולטור חדש האחראי על הנפקת רישיונות, מעקב אחר מפעילי הימורים קיימים וחדשים וכן נקיטת צעדים נגד הפרות במקרים בהם נדרשים.

קורסאו הינה כיום מקום הוצאת הרישיונות הרלוונטי ביותר להימורים ברחבי העולם.

השינוי יחליף את מודל הרישוי הנוכחי, שבו כמה חברות נמצאות בשוק ומעניקות רישיונות משנה למפעילים. תחת השיטה החדשה, ה-CGA הוא הגוף שיסדיר את המפעילים, כמו בכל תחומי השיפוט הגדולים האחרים של המשחקים, כולל בבריטניה ובמלטה (אשר כרגע במגמת ירידה ומעבר של מפעילים לכיוון קורסאו).

במהלך "תקופת החסד" (כרגע 1 בספטמבר 2023 אך עשויה להיות מותאמת קדימה בהתאם למהירות הבקשות), רישיונות למפעילים יונפקו במסגרת החקיקה הקיימת והפרויקטים הנוכחיים ימשיכו להתקדם.

לכן, יש לקדם אותם ביעילות על ידי המפעילים כך שייכנסו תחת המשטר הרגולטורי החדש. הדרישות החדשות כוללות את הצורך של מפעיל להעסיק עובד אחד במשרה מלאה (עובד בלעדי בעסק שלו) ולשכור שטח משרדים פיזי באי.

משרדנו מציע פתרונות לכל המרכיבים הקשורים לרגולציה הקיימת והבאה. אל תהססו לפנות אלינו לכל מידע נוסף.

דילוג לתוכן