גב' פיליס רובין הדר

Director of Clients Contracts

פיליס רובין הדר הצטרפה לטל רון, דריהם ושות' מאוניברסיטת רייכמן, הרצליה. לפני מספר שנים, פיליס קיבלה החלטה משמעותית לעבור מניו-יורק לישראל, והוכיחה את מחויבותה ומסירותה אותם היא מפגינה גם בעבודתה עם לקוחות משרדנו. היא התגייסה לצה"ל כחיילת בודדה, עם חוסן, נחישות ודבקות במטרה. עיסוקיה האקדמיים באוניברסיטה סיפקו לה הבנה מעמיקה של עקרונות משפטיים ותפיסה מקיפה של הליכים פרטיים וחוזיים.

כאדם בעל מוטיבציה גבוהה ועם מערך מיומנויות מגוון, פיליס מצטיינת בזירה המשפטית. באמצעות כישורי התקשורת יוצאי הדופן שלה, הנובעים מהיותה דוברת עברית ואנגלית שפת אם, פיליס מתנהלת ביעילות מול לקוחות, עמיתים ובעלי עניין בהקשרים מגוונים. יש לה ידע מעמיק בעבודה עם אפילייאטס, אפילייאט נטוורקס, מפרסמים ובעלי אתרים, כמו גם בניסוח ובניהול מו"מ של חוזי טכנולוגיית פרסום, הסכמי היי-טק, תנאי שימוש, תקנון IO ומדיניות אתרים.

פיליס זכתה לצבור ניסיון מעשי באמצעות עבודתה במחלקה המשפטית של SolarEdge, חברה ישראלית הנסחרת בנאסד"ק, וכן במשרד עורכי הדין הגדול בישראל גולדפרב זליגמן. בכך, חידדה את החדות האנליטית שלה, את תשומת הלב לפרטים ואת מיומנותה בניווט במסגרות משפטיות מורכבות.

מחוץ לעבודתה, פיליס חובבת אמנות, פילאטיס וכושר.
דילוג לתוכן