עו"ד ונוטריון טל יצחק רון

LL.B Law and Technology, BSc Computer Science
MSc Computer Science, BSc Mathematics (Hons.)

בעל תואר ראשון בהצטיינות במתמטיקה, תואר ראשון במשפטים בהתמחות בטכנולוגיות מידע מאוניברסיטת חיפה, תואר BSc במדעי המחשב ותואר שני MSc מחקרי במדעי המחשב בהתמחות משולשת: אינטליגנציה מלאכותית, בלשנות חישובית ותורת ההצפנה מאוניברסיטת בר אילן, שם חקר ביחד עם פרופ' עידו דגן את תחומי ה-big data וה-scraping ופרסם מאמרים בכתבי עת נחשבים. נושאים אלה עולים לדיון מדי יום בחברות אד-טק ותוכן. מאז שנת 1997 פעיל טל בתעשיית הגיימינג, ההייטק והדיגיטל.

בגיל שמונה פיתח את משחק המחשב הראשון שלו על מחשבי ספקטרום וקומודור. בשנת 1997 שימש כראש צוות פיתוח בחברת Ness. בשנת 2003 החל לעבוד כעורך דין המייצג את השמות הגדולים של תעשיות האונליין, בתקופה שהתחום היה בראשיתו. חלק גדול מהם הינם לקוחות קבועים של המשרד זה 20 שנה. משרד עורכי הדין טל רון, דריהם ושות' נפתח יחד עם עורך הדין יניב דריהם (אשר יצא לשירות במגזר הציבורי) כהמשך ישיר לעבודה משותפת עם עורכי הדין הטובים בתחומם, פיני רובין ומוריאל מטלון ממשרד גורניצקי.

מיום פתיחתו עוסק המשרד באופן בלעדי ואינטנסיבי בליווי משפטי של חברות הייטק ואונליין על גווניהן השונים. טל, איש של אנשים, פרטים וקשרים, החל ללוות משפטית, מסחרית ורגולטורית חברות מוכרות בתחומי הסליקה, הפינטק והדיגיטל, שלחלקן עסקים קשורים בתחום הגיימינג ותחומי אינטרנט נוספים. מהר מאוד הפך לשם החם בתחום, שכן הוא עורך הדין היחיד בארץ המשלב ידע משפטי עם תארים מתקדמים במדעי המחשב ועם עבודה פרקטית בתחום בתור ראש צוות פיתוח בחברת Ness.

טל נותן מענה אישי ומיידי לכל לקוח סביב השעון ודוגל ביחס חם תוך שמירה על דקדקנות לצד מתן פתרונות יצירתיים.

דילוג לתוכן